Çözüm Ortaklığında Avantajlarınız & Kazançlarınız


ÇÖZÜM ORTAĞININ CİROSUNDAN YA DA KARDAN PAY ALMIYORUZ

Çözüm Ortaklarının kazançlarının tümü kendilerine aittir. (Kazançlarını diledikleri gibi) veya işlerini geliştirmek için kullanabilirler.

Birleşmiş Emlakçılar, diğer Franchise veren Firmalar gibi , Çözüm Ortağının veya Acentenin KAR ORTAĞI değil, ÇÖZÜM ORTAĞI olmayı amaçlamaktadır…

SEKTÖRDE YAYGIN VE TANINMIŞ BİR MARKA

Çözüm Ortaklarımız,Kurumsallaşmak için Marka ve Şirket tanıtımına büyük kaynak ve zaman harcamak zorunda kalmazlar. Çünkü Çözüm Ortaklığı ile; Emlak Sektöründe yaygın, tanınmış bir Marka altında çalışmaya başlarlar. Kaynaklarını, Emlak Portföylerini geliştirmek için kullanırlar.

KURUMSAL ÇALIŞMA DANIŞMANLIK DESTEĞİ

Bu güne kadar Bireysel çalışan Çözüm Ortaklarımız, Türkiye genelindeki Acentelerimiz ve diğer Çözüm Ortaklarımız ile müşterek çalışma,Müşteri ilişkileri ve Ofis Çalışanlarının organizasyonu konularında, Birleşmiş Emlakçılar’dan Danışmanlık Desteği alırlar.

Bu sayede, daha hızlı ilerleme imkanı bulurlar.

 

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI , SERTİFİKALI MESLEKİ EĞİTİMLER

Mesleki eğitim almak isteyen Çözüm Ortağımız ve İşyerlerinde çalışan diğer personelleri, MEB Onaylı Emlak Danışmanlığı ve Konut finansmanı tanıtım ve pazarlama danışmanlığı Kurslarımıza katılarak,Tamamen İnternet internet üzerinden zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın ders çalışabilir Uzaktan Öğretim yöntemiyle katıldıkları eğitim sonunda Milli Eğitim müfettişleri huzurunda girecekleri sınav sonunda Eğitim sertifikalarını alabilirler.  www.onlineemlakkursu.com

Bu eğitimlerde başarılı olanlara ; MEB Onaylı Emlak Danışmanlığı  ve  Konut finansmanı tanıtım ve pazarlama danışmanlığı Sertifikası verilir.

1 Ocak 2021 Tarihine kadar Çözüm ortağımız olan ; Firma sahiplerinden 1 kişiye Emlak Danışmanlığı kursu ÜCRETSİZDİR. 

Diğer Şirket ortakları ve Emlak ofisinde çalışanlar için %10 İNDİRİM UYGULANIR.


BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILAR WEB SİTESİ VE TEKNOLOJİK  ALTYAPISI

Çözüm Ortaklarımız, tüm portföylerini Birleşmiş Emlakçılar Web Sitesinde  ücretsiz olarak yayınlayabilir.

Çözüm ortağı ve Tüm Çalışanları şifreleriyle Birleşmiş Emlakçılar Web Sitesine girerek, tüm Satılık/ Kiralık portföylerini girebilir ve nihai Tüketicilere sunabilirler .

Acentelerimizin ve Çözüm Ortaklarımızın bulunduğu herhangi bir İl'deki Konut-Arsa-İşyeri portföylerine , Web sitemiz üzerinden ulaşarak, Müşterilerinin ihtiyacı olan  gayrimenkulleri sunabilirler.

 

TECRÜBELİ ACENTELER VE ÇÖZÜM ORTAKLARININ DANIŞMANLIK DESTEĞİ

Çözüm Ortağımız, aynı bölgede veya diğer bölgelerdeki Acente ve Çözüm Ortaklarımızın  tecrübelerinden  yararlanır. Tecrübeli Meslektaşlarımız,Yeni Çözüm Ortaklarımızın mesleki uygulamalarda karşılaşabilecekleri sorunları çözmelerine yardımcı olur ve sorularını yanıtlarlar.

 

DİĞER ACENTELERLE VE ÇÖZÜM ORTAKLARI İLE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞMA İMKANI

Aynı İldeki Acentelerimiz ve Çözüm Ortaklarımız, Genel Müdürlük veya Ana Acenteler tarafından düzenlenecek Toplantılarda ,bölgeye ilişkin gelişmeleri gözden geçirir, bilgi ve deneyimlerini paylaşırlar. Bu toplantılarda geliştirilen çalışmalar, Acentelerimizin ve Çözüm Ortaklarımızın kendi işlerini geliştirmelerine, birlikte hareket etmelerini sağlamaya, yüksek satış ve kazanç rakamlarına ulaşmalarına yardımcı olur.

 

BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILARA.Ş.  AVUKATLARININ HUKUKİ DANIŞMANLIĞI

Emlak Sektöründe yapılan işlemler sırasında, tapu, imar, kıymetli evrak, sözleşme vb. birçok alanda hukuki işlemlere taraf olmak gerekmektedir. Çözüm Ortaklarımız, karşılarına çıkan . özellikli hukuki sorunları çözmek için Birleşmiş Emlakçılar .Ş. Avukatlarının danışmanlığından yararlanırlar. 

BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILAR ÖZEL PROJELER OFİSİ;

Nitelik ve büyüklükleri nedeniyle Acentelerimizin  ve Çözüm Ortaklarımızın tek başlarına üstlenemeyecekleri projeleri organize etmek için oluşturulmuştur.

Çözüm Ortaklarımız pazarlaması özel bir bilgi birikimi ve organizasyon gerektiren büyük ölçekli Konut Projeleri, Plazalar, Alışveriş Merkezleri gibi yapıların pazarlamasını üstlenmek için Özel Projeler Ofisini yardıma çağırabilirler.

 

Ayrıca Özel Projeler Ofisi kendi organize ettiği projelerin yerel pazarlaması için bölgedeki Çözüm Ortaklarını veya Acentelerini görevlendirebilir.

 

Bu şekilde Çözüm Ortaklarımız,

Tek başlarına üstlenemeyecekleri büyüklükteki projelerin pazarlamasını, Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Genel Müdürlüğü'nün desteğiyle üstlenebilirler.

Meslektaşlarımızın , hali hazırda çalışır durumda, birden fazla Emlak Ofisi olabilir.

Bu ofislerin her birinin , ayrı ayrı olmak üzere Çözüm Ortaklığı Sözleşmesi yaparak ,Sisteme girmesi gerekir.

Tek Ofisi olan Çözüm Ortaklarımız ise, cazip gördükleri bölgelerde,

Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. Genel Merkez’in onayını alarak,  

Çözüm Ortaklığı Sisteminde çalışacak yeni Emlak Ofisleri açabilirler.

Yine açılacak olan her bir yeni ,Emlak Ofisi için , ayrı ayrı Çözüm Ortaklığı Sözleşmesi yapılır. 

Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. iştirakiyle kurulmuş olan,Yapı Sektöründeki İlk ve Tek Network Marketing Sistemiyle çalışan, Network Yapı Çözümleri A.Ş. Size çok ciddi “EK GELİR” imkanları sağlamaktadır.       

Network Yapı Çözümleri ; genel olarak, “İşini iyi yapan, Güvenilir, Sağlam, Referansları iyi olan TAŞERON ve/veye ÜRETİCİ FİRMALAR…” ile, “Güvenilir, Sağlam, Referansları iyi olan İŞVERENLERİ…” bir araya getiren, buradan elde ettiği Primleri de, Sisteme iş getiren her “BAĞIMSIZ TEMSİLCİSİNE…” Uluslararası Network Marketing Pazarlama Sistemine göre gelirini dağıtan,Türkiye’deki İlk ve Tek “YAPI NETWORKÜDÜR…” 

Çözüm Ortaklarımız; isterlerse, “NETWORK YAPI SİSTEMLERİ BAĞIMSIZ TEMSİLCİSİ” olabilirler. Ve bu Sisteme getirdikleri İŞVERENLER ile TAŞERON ve/veya ÜRETİCİ FİRMALAR arasında  anlaşma sağlanarak sözleşmesi yapılan işlerden elde edilecek Primlerden , Network Marketing Sistemine göre % 12 ile %33 arasında değişen Primler elde ederler.

Öyle ki; bu EK GELİRLER bazen ASLİ GELİRLERİNİZDEN DE FAZLA OLABİLİR…    

Günümüzde; Her türlü sektörde ,

Markaya  önem  veren ve Öncelikle markayı tercih edenler,

Emlak Alım-Satım  ve  Kiralama işinde de yine,

 

“MARKALI BİR  EMLAKÇIYI …”

ve

“TÜRKİYE GENELİNDE ÇALIŞAN FİRMALARI…”

Tercih etmektedir.

Bireysel Emlakçılığın gittikçe zorlaştığı bu dönemde;

 SİZE;

Kurumsal bir yapı içinde ,

1991 yılından itibaren,Türkiye Emlak söktöründe ilklere imza atan

BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILAR A.Ş.'nin  ÇÖZÜM ORTAKLIĞI ile ,

TÜRKİYE GENELİNDE  ÇALIŞMA   İMKANI SUNUYORUZ.

 

Çözüm Ortağı Başvuru Formu

Yazılım : Emlakkobi

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir