Acentelikte Avantajlarınız ve Kazançlarınız


Acentenin Cirosundan ya da Kardan Pay Almıyoruz

Acentelerin kazançlarının tümü kendilerine aittir. Kazançlarını işlerini geliştirmek için kullanabilirler. Birleşmiş Emlakçılar; diğer Franchise veren Firmalar gibi Acentenin KAR ORTAĞI değil, ÇÖZÜM ORTAĞI olmayı amaçlamaktadır…

Sektörde Yaygın ve Tanınmış Bir Marka.

Acentelerimiz, işe başlarken Marka ve Şirket tanıtımına kaynak ve zaman harcamak zorunda kalmazlar. Çünkü sektöre girdikleri ilk günden itibaren Emlak Sektöründe yaygın, tanınmış bir Marka altında çalışmaya başlarlar. Kaynaklarını, Emlak Portföylerini geliştirmek için kullanırlar.

Kuruluşta Danışmanlık Desteği.

İşe başlarken kuruluş yeri seçimi, ofis seçimi, tabela, dış giydirme, ofis dekorasyonu, ofis çalışanlarının organizasyonu konularında Acentelerimiz, Birleşmiş Emlakçılardan Danışmanlık Desteği alırlar. İşletmeler için en zor dönem olan kuruluş sırasında, Acentelerimiz, tecrübesizliğin getirebileceği hatalardan uzak kalır, hızlı ilerleme imkanı bulurlar.

Kuruluşta, Ücretsiz Acente Başlangıç Seti.

Acentelerimiz  ,Ofislerini açtıkları gün itibariyle  içeriği , Birleşmiş Emlakçılar tarafından belirlenen Kurumsal  kimliklerini  yansıtan  , basılı matbu sözleşmelerine  ve materyallerine sahip olurlar 

Özel Projeler Ofisiyle Büyük Projeler Pazarlama.

Birleşmiş Emlakçılar Özel Projeler Ofisi, nitelik ve büyüklükleri nedeniyle Acentelerimizin tek başlarına üstlenemeyecekleri projeleri organize etmek için oluşturulmuştur.

Acentelerimiz, pazarlaması özel bir bilgi birikimi ve organizasyon gerektiren büyük ölçekli Konut Projeleri, Plazalar, Alışveriş Merkezleri gibi yapıların pazarlamasını üstlenmek için Özel Projeler Ofisini yardıma çağırabilirler.

Ayrıca Özel Projeler Ofisi kendi organize ettiği projelerin yerel pazarlaması için bölgedeki Acentelerini görevlendirir.

Bu şekilde Acentelerimiz, tek başlarına üstlenemeyecekleri büyüklükteki projelerin pazarlamasını, Birleşmiş Emlakçılar Genel Müdürlüğünün desteğiyle üstlenebilirler.

Acente Ofislerinde Sınırsız Kadro Kurma Seçeneği.

Acentelerimiz, Ofislerinde diledikleri sayıda Müşteri Temsilcisi  çalıştırarak pazarlama kadrolarını genişletebilirler.
Çalıştırdıkları kişiler için Genel Merkeze herhangi bir ödemede bulunmazlar.
Ayrıca,  “ NETWORK  EMLAKÇILIK istemi ile,  isterlerse “Yüzlerce ve hatta Binlerce BAĞIMSIZ TEMSİLCİLER  vererek” Rakip Firmalardan farklı olarak, büyük bir ekip kurabilirler.

Acentelerin, Yeni Acenteler Açarak Büyüme İmkanı.

Acentelerimiz, cazip gördükleri bölgelerde , Birleşmiş Emlakçılar Genel Merkez’in onayını alarak  Yeni Acentelikler açabilir,  Kendi çalışma alanlarını genişletebilirler.  Ve bu  Yeni  Acentelikler için indirimli Acentelik Bedellerinden yararlanırlar.

Müşterilerine Sigorta Hizmeti Sunarak Ek Gelir Elde Etme İmkanı.

Acentelerimiz, Emlak Sektörünün yanı sıra ,Anlaşmalı Sigorta Acenteleri işbirliğiyle Sigorta Sektöründe de faaliyet gösterebilirler. Emlak Satın Alan veya Kiralayan Müşterilerinin gayrimenkule ilişkin tüm sigorta ihtiyaçlarını da karşılar ve bundan ek gelirler elde edebilirler.

                   Tüm Bu İmkanlarla Markalı Emlakçılık Yapma Fırsatı.

Günümüzde; Her türlü sektörde Markaya  önem  veren veÖncelikle markayı tercih edenler,

Emlak Alım-Satım  ve  Kiralama işlerinde deyine,

 

“MARKALI BİR  EMLAKÇIYI ve EMLAK FİRMASINI

Öncelikle tercih etmektedir.

Bireysel Emlakçılığın gittikçe zorlaştığı bu dönemde,

SİZE;

Kurumsal bir yapı içinde ,

1991 yılından itibaren,Türkiye Emlak söktöründe ilklere imza atan

Birleşmiş Emlakçılar A.Ş Acenteliği ile,

KAZANCINIZIN TAMAMININ CEBİNİZDE KALACAĞI,

BİRLEŞMİŞ EMLAKÇILAR A.Ş. Markası altında çalışma imkanı sunuyoruz.

1996 yılında  söktörümüzün en büyük ihtiyacı olan Emlakçılık Eğitimini , M.E.B,Üniversiteler,Özel kurum ve İşletmenin dahi gerçekleştirmediği dönemde ; Türkiye’nin İlk ve Tek ÖRGÜN TC MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZEL EMLAKÇILIK KURSU” nu kurduk ve yüzlerce mezun vererek, alt yapı,bilgi,beceri ve her şeyden önemlisi “TC M.E.B ONAYLI DİPLOMA SAHİBİ EMLAKÇILARINI ” BİZ yetiştirdik .


Biz, Birleşmiş Emlakçılar A.Ş. olarak, Bugüne kadar Sektörümüzde “Öncü” olduk. Mesleğimizde “FarkYarattık...”  ÇOK YAKINDA Türkiye'de hiç bir emlak firmasının uygulamadığı, M.E.B ONAYLI İnternet tabanlı UZAKTAN EMLAKÇILIK KURSU ile Sektörümüze yön vereceğiz.

Bu Tecrübemiz ile Emlakçılık MesleğineHazırlık Eğitimleri .

 Acentelerimiz ve yanında çalışacak olan Müşteri Temsilcileri içinayrı ayrı olmak üzere “Başlangıç Eğitimi Paketleri” , Ücretsiz olarak verilmektedir. Acentelerimiz; İnternet ortamında ve CD’ lerle verilen bu eğitim ile Mesleki , Teknik ve Hukuki konularda ilk ve temel bilgilere sahip olarak çalışmalarına başlayabilir ve ÇOK YAKINDA hizmete girecek olan UZAKTAN EMLAKÇILIK KURSUMUZA KATILARAK MESLEKİ DİPLOMALARINI ALABİLİRLER.

Tecrübeli AcentelerinDanışmanlık Desteği.

İşe yeni başlayan her Acentemiz, Genel Müdürlük ve diğer bölgelerdeki AnaAcentelerimizin tecrübelerinden , birer Danışman gibi yararlanır. AnaAcentelerimiz, Yeni Acentelerin uygulamada karşılaşabilecekleri sorunlarıçözmelerine yardımcı olur ve sorularını yanıtlarlar. Onların BirleşmişEmlakçılar Ailesinin kurallarına uyumunu da gözleyerek Birleşmiş Emlakçılargüvenilirliliğinin ve kalitesinin sürdürülmesine yardımcı olurlar.

 

Diğer Acentelerleİşbirliği İçinde Çalışma İmkanı.

 Aynı İldeki Acentelerimiz, periyodik olarak yapılan Toplantılarda,bölgeye ilişkin gelişmeleri gözden geçirir, bilgi ve deneyimlerini paylaşırlar.Bu toplantılarda geliştirilen çalışmalar, Acentelerimizin, kendi işlerinigeliştirmelerine, birlikte hareket etmelerini sağlamaya, yüksek satış ve kazançrakamlarına ulaşmalarına yardımcı olur. Ayrıca her yıl düzenlenen sene sonutoplantıları, aktivite vb. organizasyonlarla da Tüm İllerdeki Acentelerletanışma ve ortak çalışma fırsatını yakalarlar.

 

Birleşmiş EmlakçılarWeb sitesi Ve Teknolojik Altyapısı.

Acentelerimiz, tüm portföylerini Birleşmiş Emlakçılar Web Sitesindeücretsiz olarak yayınlayabilir.  Acentelerimiz, özel bir şifreyleBirleşmiş Emlakçılar Web Sitesine bağlanarak, binlerce Satılık/ Kiralıkportföye erişebilir, Acentelerimizin bulunduğu herhangi bir İldekiKonut-Arsa-İşyeri kayıtlarına bu Site üzerinden ulaşarak, müşterilerineihtiyacı olan gayrimenkulleri sunabilirler.

Birleşmiş EmlakçılarAvukatlarının Hukuki Danışmanlığı.

Emlak Sektöründe yapılan işlemler sırasında, tapu, imar, kıymetli evrak,sözleşme vb. birçok alanda hukuki işlemlere taraf olmak gerekmektedir.Acentelerimiz,  karşılarına çıkan özellikli hukuki sorunları çözmek içinBirleşmiş Emlakçılar Avukatlarının danışmanlığından yararlanırlar.

 

Acente Başvuru Formu

Yazılım : Emlakkobi

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir